+421 (2) 45 92 2501

Workshop

Vďaka viacerým miestnostiam, ktoré je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám, je Hotel Zátoka ideálnym miestom na organizáciu workshopov. Príjemné okolité prostredie umožňuje v prípade pekného počasia vykonávať časť aktivít aj vonku. Môžete si tak vychutnať krásu prírody a zároveň nerušene pracovať. 

Teambuilding

Vianočný večierok je tým správnym spôsobom, ako sa poďakovať zamestnancom alebo obchodným partnerom za celoročné úsilie. Predstavuje vynikajúcu príležitosť na stmelenie pracovného kolektívu alebo nadviazanie osobnejších vzťahov s klientami. Prirodzene chcete, aby všetko dopadlo dobre a Vaši hostia si užili skvelú zábavu. Toto všetko vyžaduje dobrú organizáciu a množstvo práce, ktoré radi vykonáme za Vás.

Pri príprave Vám ponúkame naše dlhoročné skúsenosti s organizáciou, pripravíme pre Vás sálu, pomôžeme vybrať najvhodnejšie menu a zabezpečíme profesionálnu obsluhu.

Vaše predstavy premeníme na skutočnosť a zabezpečíme bezproblémový priebeh večierka.

Na tento rok sme pre Vás pripravili viaceré alternatívy:

Tradičný vianočný večierok

Nestarnúca klasika – vianočná výzdoba, kapustnica a milované aj nenávidené vianočné hity

Nechcete stráviť predvianočný čas stresom?

Skúste niečo nové a urobte si Halloweensku párty – so špeciálnou výzdobou a tematickým menu. Vaši zamestnanci, príp. obchodní partneri sa zabavia ešte pred koncoročným stresom a Vaša akcia im určite ostane ešte dlho v pamäti.

Nestíhajú Vaši zamestnanci kvôli koncoročným uzávierkam?

Načo sa zbytočne nahánať a stresovať seba aj ich! Využite našu ponuku a zorganizujte pre nich novoročný večierok.

 

Facebook